agencja copywriterska

Obecnie, strony internetowe są niczym innym jak wizytówką danej firmy, dlatego warto umieszczać na niej wysokiej jakości treści. Jeśli chodzi o teksty, to kliknij agencja copywriterska http://rzetelnycopywriter.pl/ z pomocą przychodzi copywriter, oraz jego umiejętność redagowania interesujących i wartościowych tekstów. Jego pierwszym i najważniejszym zadaniem jest stworzyć tekst, który będzie zgodny z zasadami content marketingu a także przyciągnąć i utrzymać uwagę czytelnika. Textbookers to platforma, przygotowana właśnie dla osób, które cenią sobie szybką realizację oraz teksty najwyższej jakości.

Marketing w internecie stale się rozwija, w związku z tym również i wzrosło zapotrzebowanie na copywriting online. Nie jest to żadnym zdziwieniem, skoro właściwie każdego dnia tworzone są nowe strony internetowe, które potrzebują dobrych i wartościowych treści. Ze względu na to, zarówno mniejsze, jak i większe firmy, poszukują sprawdzonego copywritera, który będzie mógł stworzyć dla nich teksty marketingowe lub specjalnie zoptymalizowane treści pod SEO. Textbookers to platforma przygotowana z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą na swoich stronach umieścić teksty wysokiej jakości, pisane przez profesjonalnego copywritera.

Copywriter oferta jest dostosowana do potrzeb klienta, ponieważ na stronie oferowanych jest aż 6 rodzajów tekstów. Są to teksty specjalistyczne, teksty tematyczne oraz opisy produktów, które są w pełni poprawne gramatycznie oraz językowo, w zależności od języka w którym są redagowane. Na stronie dostępne są również teksty zapleczowe, teksty preclowe, a także opisy do katalogów, które pisze kompetentny copywriter SEO.

Na Textbookersie, zlecenia realizowane są w trzech językach, w języku niemiecki, angielskim oracz oczywiście polskim. Cena za teksty tworzone przez pisarzy zatrudnianych przez portal jest optymalna, natomiast sam copywriter cennik jest skonstruowany bardzo przejrzyście. Klient bez problemu może sam zdecydować o długości tekstu, doborze fraz oraz ilości ich powtórzeń. Przystępną formą doładowania konta są punkty, które odpowiadają konkretnym kwotom. Copywriter cennik wyraźnie przedstawia stosunek ilości punktów do ilości znaków, dlatego też klient może obliczyć, jak dużo punktów będzie musiał przeznaczyć na zlecenie interesującego go tekstu. Jeśli okaże się, że treść nie do końca odpowiada wymaganiom klienta, ma on całkowite prawo do odesłania go do poprawy. Obecnie na rynku zleceń dla copywriterów, Textbookers posiada jedną z ciekawszych ofert, dotyczących tworzenia unikalnych treści na strony internetowe.

Textbookers znany jest z tego, że teksty są zawsze na czas, dodatkowo są unikalne oraz dostosowane do potrzeb oraz indywidualnych oczekiwań klienta. Portal ten został stworzony z myślą o osobach, które chcą, aby teksty były napisane szybko i dobrze. Każdy copywriter freelancer może zacząć pracę na portalu, realizując teksty oraz otrzymując za nie korzystne wynagrodzenie. Textbookers to miejsce dedykowane dla osób, które chcą realizować się jako copywriter oraz dla osób, które poszukują wysokiej jakości tekstów.

Dodany: 2020-07-13

Drzwi zewnętrzne Szczecin